KONST / Litografier / Färglitografi 12611100
nr 1261 1100
Max Book
(f. 1953)
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/90, daterad 2014. Bladets mått: 48x36 cm, oramad
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:41:02
11/6 18:19:36
100 kr
17/6 16:17:04